Čištění pleti - AKNÉ

 

        Příčiny a formy akné jsou rozmanité (komedony, puchýřky, usazeniny loje), naše ošetření zasahuje pouze do zánětlivého procesu, tzn. že působíme proti problému a podporujeme Váš organismus při odbourávání zánětlivých projevů.

 

Komedon vzniká jestliže se ucpe folikulový kanálek folikulu mazové žlázy v důsledku nadměrného zrohovatění. Rovinové lamely se zahustí a vytvoří zátku, která zcela uzavře výstup folikulárního kanálku. Vzhledem k melaninu ve spojení s kyslíkem se zátka může zabarvit tmavě.

 

Co se děje při čištění pleti?


        Pleť čistíme za pomoci IPL (intenzivního pulsního světla). Jedná se o šetrné zahřívání hlubokých vrstev kůže nízkými dávkami světelné energie. K úspěšnému ošetření dochází postupně za použití specifických filtrů. V průběhu ošetření se nejprve uvolní zrohovatění a dále dochází k vysušení.

 

Jak probíhá samotné ošetření?

 

        Nejdříve proběhne vstupní konzultace s kosmetičkou a seznámení s postupem ošetření. Vaše údaje a zdravotní stav budou zaneseny na kartu v počítači. Pak dojde k zaměření pokožky za pomoci kamery (pokožka musí být odlíčená a zbavená všech nečistot) a vyhodnocení složení pokožky na ošetřovaném místě. Následuje samotné ošetření, které se skládá z dvou částí:

 

        V první části se používá ultrazvuková (radiofrekvenční) hlavice. Nejprve se očistěné ošetřované místo nanese   čirý gel kosmetickou špachtlí a rozetře se po celé ploše a pak se ultrazvukovou (radiofrekvenční) hlavicí krouží po celé ošetřované ploše. Následně se gel odstraní kosmetickou špachtlí a dočistí ubrousky.

 

RF (radiofrekvence) je vysokofrekvenční elektromagnetická energie. Principem RF je rychlá změna polarity elektrod přístroje vyvolávající pohyb nabitých částic tkáně a vznik třecího tepla. Používáme bipolární RF hlavici, která pracuje na základě proudění energie mezi dvěma identickými elektrodami a dochází tak k přesnějšímu, povrchnějšímu prohřátí kůže, s maximem v úrovni dermis. Výhodou je nebolestivost a přesnost ošetření.

 

            V druhé části navazujeme s použitím IPL hlavice, kdy se opět nanese na ošetřované místo čirý gel pro lepší kontakt s Vaší kůží a za pomoci IPL hlavice se postupně krouží po celé ošetřované ploše. Z hlavice přístroje jsou generovány záblesky světla, proto je nutné mít při ošetření na očích ochranné brýle. Během ošetření můžete na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření je z ošetřované plochy odstraněn čirý gel a pokožka je vysušena dosucha a je nanesena zinková mast, může se stát, že v pleti budete  cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), které většinou do 20 minut odezní, jedná se o reakci na ošetření. Kosmetiku je možné provést cca za 5 až 10 dní je ale lepší vynechat velké hloubkové čištění a napařování.

 

Kdy uvidíte první viditelné výsledky?

 

        Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3 až 5x !!!. Počet ošetření je individuální s odstupem cca 3 až 5 týdnů. Přesné datum ošetření je zjištěno pomocí SKINWARE diagnostiky. Nejlepších výsledků dosahujeme na neopálené pokožce. Mimo to díky SKIN Ware diagnostice dokážeme nastavit i nutné parametry, aniž by docházelo k zatížení kůže. Vizuální zobrazovač vyšetřovací kamery vyhotoví obraz pokožky pomocí viditelného světla, které dopadne na pokožku a na základě toho nám počítač určí použití filtru a optimální nastavení přístroje DERMAX WAVE.

 

Ceník čištění pleti AKNÉ

 
Partie těla       Cena za 1 ošetření Kč  Cena za 5 ošetření Kč + krém
Obličej celý 1 750,- 7 290,-
Obličej + krk 2 000,- 8 290,-
Dekolt 1 750,- 7 290,-
Horní polovina zad       1 750,- 7 290,-

                                                                                                                                        

V ceně za 1 ošetření je vzorek krému Glykoretinal C 1,5 ml. Po ošetření je aplikace zinkové masti.

V ceně za 5 ošetření je krém Glykoretinal C 75 ml.

                                                   

                                                              Glykoretinal C 75 ml

 

TOPlist

Kontakt

Kosmetické studio IPL Husova 97
Slaný
274 01

Kosmetické služby, pedikúra, nutriční poradenství
PROVOZNÍ ŘÁD
PO - PÁ DLE OBJEDNÁNÍ!
SO - od 8:30 do 14:30
NE - Zavřeno
+420 721 277 668
Jana Lhoták Denková, DiS.
denkova9@centrum.cz


DERMAXWAVE přístrojové ošetření
PROVOZNÍ ŘÁD
dle objednání
Po-Pá 9:00-20:00
So jen dle objednání
Ne - zavřeno
+420 723 081 133
Michaela Rosická, MBA


Zapsáno v živnostenském rejstříku, dohlíží na nás živnostenský odbor MěÚ Slaný