Omlazení pleti, redukce vrásek

 

                S přibývajícím věkem  se pokožka stává  méně pružnou a ztrácí napínací sílu, následkem čehož vznikají viditelné prohlubeniny (vrásky). Rozhodující vliv má na to  vazivová tkáň, v detailu kolagenová vlákna (podobná miniaturním svalům). Cíleným použitím  kombinací  metod  IPL (intenzivního pulsního světla) a  ultrazvukový zářením (radiofrekvence) jsou kolagenová vlákna vitalizována a znovu vytvářena potřebná napínací síla.  

 

Jak probíhá samotné ošetření?

            Nejdříve proběhne vstupní konzultace s kosmetičkou a seznámení s postupem ošetření. Vaše údaje a zdravotní stav budou zaneseny na kartu v počítači. Pak dojde k zaměření pokožky za pomoci kamery (pokožka musí být odlíčená a zbavená všech nečistot) a vyhodnocení složení pokožky na ošetřovaném místě. Následuje samotné ošetření, které se skládá z dvou částí:

 

                V první části se používá ultrazvuková (radiofrekvenční) hlavice. Klientce se nejprve nanese na ošetřované místo sérum a nechá se 5 minut působit, pak se na pokožku nanese čirý gel kosmetickou špachtlí a rozetře se po celé ploše a. pak se ultrazvukovou (radiofrekvenční) hlavicí  krouží po celé ošetřované ploše.Následně se gel odstraní kosmetickou špachtlí a dočistí ubrousky. RF (radiofrekvence) je vysokofrekvenční elektromagnetická energie. Principem RF je rychlá změna polarity elektrod přístroje vyvolávající pohyb nabitých částic tkáně a vznik třecího tepla. Používáme bipolární RF hlavici, která pracuje na základě proudění energie mezi dvěma identickými elektrodami a dochází tak k přesnějšímu, povrchnějšímu prohřátí kůže, s maximem v úrovni dermis. Výhodou je nebolestivost a přesnost ošetření.

 

                V druhé části navazujeme s použitím IPL hlavice, kdy se opět nanese na ošetřované místo čirý gel pro lepší kontakt s Vaší kůží a za pomoci IPL hlavice se postupně krouží  po celé ošetřované ploše. Z hlavice přístroje jsou generovány záblesky světla, proto je nutné mít při ošetření na očích ochranné brýle. Během ošetření můžete na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku.  Po  ošetření je z ošetřované plochy odstraněn čirý gel a pokožka je vysušena dosucha, můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), které většinou do 20 minut odezní, jedná se o reakci na ošetření. Kosmetiku je možné provést cca za 5 až 10 dní je ale lepší vynechat velké hloubkové čištění a napařování.

 

Kdy uvidíte první viditelné výsledky?

                Výsledky  samozřejmě nejsou vidět ihned po prvním ošetření. Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3 až 5x. Počet ošetření je individuální s odstupem cca 3 až 5 týdnů. Přesné datum ošetření je zjištěno pomocí SKINWARE diagnostiky.  Nejlepších výsledků dosahujeme  na  neopálené pokožce.

 

Ceník redukce vrásek + omlazení pleti

Partie těla Cena za 1 ošetření Kč    Cena za 5 ošetření Kč+ collagen
Obličej celý 2 000,- 8 590,-
Obličej+krk 2 400,- 10 190,-
Dekolt 2 100,- 8 990,-

 

V ceně  každého  ošetření je aplicace séra.

V ceně za 5 ošetření je ampule collagen 14 ks péče na 28 dní.

 

 

                   Ampule collagen 14 ks    

TOPlist

Kontakt

Kosmetické studio IPL Husova 97
Slaný
274 01

Kosmetické služby, pedikúra, nutriční poradenství
PROVOZNÍ ŘÁD
PO - PÁ DLE OBJEDNÁNÍ!
SO - od 8:30 do 14:30
NE - Zavřeno
+420 721 277 668
Jana Lhoták Denková, DiS.
denkova9@centrum.cz


DERMAXWAVE přístrojové ošetření
PROVOZNÍ ŘÁD
dle objednání
Po-Pá 9:00-20:00
So jen dle objednání
Ne - zavřeno
+420 723 081 133
Michaela Rosická, MBA


Zapsáno v živnostenském rejstříku, dohlíží na nás živnostenský odbor MěÚ Slaný