Permanentní odstranění chloupků

 

Co se při epilaci děje:

 

            Odstraňování chloupků technologií IPL či laserem je zaměřeno na zničení kořínku (cibulky) chloupku, toto se však ukázalo za mylnou představu, neboť po čase začaly takto  odstraněné chloupky znovu růst. Dalším výzkumem se zjistilo, že pokud nebude zákrokem zasažena papila (lůžko) chloupku, může chloupek znovu vyrůst.

                Přístroj DERMAX WAVE  jako první dokáže kombinací IPL a ultrazvuku redukovat přísun živin do papily, a to postupným uzavíráním kapilárního systému okolo papily. Tímto cíleným a kombinovaným užitím IPL a ultrazvuku dochází k degeneraci papily. V typickém postupu ošetření se chloupek nejprve ztenčuje, až konečně přestane růst. Takto je dosaženo skutečně trvalého odstranění chloupku neboli epilace.

                Maximální přesnost při ošetření docilujeme používáním safírových filtrů a optimálního výsledku dosahujeme různou hloubkou průniku impulsu.

                Každý z nás má na těle přibližně až 5 mil. chloupků a vždy jen 2/3 chloupků jsou aktivních a zbývající  1/3 je neaktivní a spí. Při epilaci jsou zničeny právě jen ty vzrostlé chloupky (aktivní), a proto je třeba ošetření 6x až 8x opakovat. Je – li na daném místě hustější vzrůst, silné chloupky nebo byla li tato partie těla opakovaně holena či depilována (lýtka a podpaží), v takovém případě může být zapotřebí i více opakování. Při každém ošetření dbáme na zdraví klienta, protože každý z nás má jiné složení kůže a podkoží, a proto velmi pečlivě analyzujeme pokožku každého klienta, aby při ošetření nedošlo k poškození pokožky.

 

Jak často probíhá ošetření a kdy je vidět první výsledek?

 

            Přibližně po  cca 4 týdnech po ošetření, kdy dochází k degeneraci již ozářené papily se ošetření opakuje a to celkem  6x až 8x v případě světlejších chloupků. První výsledky jsou zpravidla viditelné krátce před druhým plánovaným ošetřením, přičemž první pozorovatelný výsledek je slabší  síla chloupků a jejich pomalejší růst. Jednotlivé intervaly ošetření jsou  určeny na základě vyšetření typu pokožky speciální kamerou a  počítačovým programem Skin Ware. U jednotlivých partií těla se tento interval může lišit. Dřívější ošetření než je doporučeno programem tedy nemá žádný urychlující účinek.

 

Co je třeba před první ošetřením?

 

            Chloupky je třeba 5-10 dní před ošetřením oholit, neholit v den epilace! K ošetření je třeba, aby byl chloupek cca 5 mm dlouhý, ošetření je tak účinnější. Partie, které si běžně neholíme zarůstají 10 dní a déle, partie, které si holíme často do této délky dorůstají zpravidla rychleji, někdy stačí 5 dní. Již po prvním ošetření a v průběhu celého procesu  přístrojem IPL  DERMAXWAVE doporučujeme žiletky nepoužívat.

 

Jak probíhá ošetření?

 

            Jestliže jdete na ošetření prvně, proběhne nejdříve konzultace s kosmetičkou a seznámení s postupem ošetření. Vaše údaje a zdravotní stav budou zaneseny na kartu v počítači. Pak dojde k zaměření pokožky za pomoci kamery a vyhodnocení složení pokožky na ošetřovaném místě. Následuje samotné ošetření, klient si nasadí ochranné brýle a na ošetřované místo je nanesen kosmetickou špachtlí čirý gel. Při ošetření se hlavice přístroje posouvá po ošetřované ploše a v hlavici jsou generovány záblesky světla. Po ošetření se gel otře papírovým ubrouskem. Délka ošetření záleží na velikosti ošetřované plochy.

                Ošetření různých částí těla je možné při jedné návštěvě. Postup je  stejný. Partie těla, která nejsou uvedená v ceníku se domlouvají s klientem individuálně dle požadavků.

 

 

Ceník bezbolestné epilace

Partie těla

Cena 1 ošetření Kč

          Cena 6 ošetření v Kč

Podpaží

 690,-

 3 520,-

Lýtka

 1 490,-

 7 599,-

Celé nohy

 2 290,-

 10 030,-

Horní ret

 490,-

 2 587,-

Brada celá

 590,-

3 010,-

Brada + ret

980,-

4 990,-

Třísla

 790,-

4 000,-

Tváře

 600,-

 3 060,-

Obličej celý

 1 200,-

 6 120,-

Ruce po loket

 1 490,-

 7 599,-

Ruce od lokte výš

 1 000,-

 5 100,-

Ruce celé

 2 000,-

 9 600,-

Hýždě

 1 000,-

 4 800,-

Bříško

 1 400,-

 7 006,-

Záda

 2 290,-

 10 030,-

Prsní dvorce                         590,-                                        3 010,-

Mezi obočím                                    490,-                                         2 587,-

 

V ceně je zahrnuta konzultace s kosmetičkou, po každém ošetření aloe balzám. Epilace nejsou zahrnuty v ceně a platí se zvlášť dle ceníku.

 

U ostatních zákroků, které nejsou v ceníku se řeší  cena individuálně dle množství impulzů.

 
 

 

 

 

 
 

 

 

Fotogalerie: Permanentní odstranění chloupků

TOPlist

Kontakt

Kosmetické studio IPL Husova 97
Slaný
274 01

Kosmetické služby, pedikúra, nutriční poradenství
PROVOZNÍ ŘÁD
PO - PÁ DLE OBJEDNÁNÍ!
SO - od 8:30 do 14:30
NE - Zavřeno
+420 721 277 668
Jana Lhoták Denková, DiS.
denkova9@centrum.cz


DERMAXWAVE přístrojové ošetření
PROVOZNÍ ŘÁD
dle objednání
Po-Pá 9:00-20:00
So jen dle objednání
Ne - zavřeno
+420 723 081 133
Michaela Rosická, MBA


Zapsáno v živnostenském rejstříku, dohlíží na nás živnostenský odbor MěÚ Slaný